II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
VP-1192 statinio konstrukcijų ir inžinerinių sistemų techninės priežiūros Klaipėdos regione pirkimas
II.1.2)Main CPV code71631400 Technical inspection services of engineering structures
II.1.4)Short description:
Statinio konstrukcijų ir inžinerinių sistemų techninė priežiūra Klaipėdos regione
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)50532200 Repair and maintenance services of transformers
50720000 Repair and maintenance services of central heating
50730000 Repair and maintenance services of cooler groups
50750000 Lift-maintenance services
II.2.4)Description of the procurement:
II dalis - statinio konstrukcijų ir inžinerinių sistemų techninė priežiūra Klaipėdos regione
Lot No: 2
III dalis - statinio konstrukcijų ir inžinerinių sistemų techninė priežiūra Klaipėdos regione
Lot No: 3
IV dalis - statinio konstrukcijų ir inžinerinių sistemų techninė priežiūra Klaipėdos regione
Lot No: 4
V dalis - statinio konstrukcijų ir inžinerinių sistemų techninė priežiūra Klaipėdos regione
Lot No: 5
VI dalis - statinio konstrukcijų ir inžinerinių sistemų techninė priežiūra Klaipėdos regione
Lot No: 6
VII dalis - statinio konstrukcijų ir inžinerinių sistemų techninė priežiūra Klaipėdos regione
Lot No: 7