II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Sprzedaż i dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatorów do Szpitala Specjalistycznego im Edmunda Biernackiego w Mielcu
Reference number: SzP.ZP.271.88.21
II.1.2)Main CPV code33696500 Laboratory reagents
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
GRUPA 1 Odczynniki do mikrobiologii manualnej (krążki do antybiogramów, paski z gradientem stężeń, testy diagnostyczne oraz lateksowe)
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33694000 Diagnostic agents
33696500 Laboratory reagents
33698100 Microbiological cultures
GRUPA 2 Odczynniki do diagnostyki boreliozy - metoda ELISA i Westernblot
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)33696500 Laboratory reagents
33694000 Diagnostic agents
GRUPA 3 Zestaw do diagnostyki markerów nowotworowych oraz chorób infekcyjnych
Lot No: 3
GRUPA 4 Odczynniki barwiące
Lot No: 4
GRUPA 5 Lateksy i surowice do aglutynacji szkiełkowej EPEC, Salmonella
Lot No: 5
GRUPA 6 Szybkie testy diagnostyczne
Lot No: 6
GRUPA 7 Testy do identyfikacji i lekowrażliwości drobnoustrojów metodą automatyczną i manualną wraz z podłożami do posiewu, Podłoża do posiewu krwi i innych płynów ustrojowych
Lot No: 7
GRUPA 8 Podłoża w probówkach i butelkach
Lot No: 8
GRUPA 9 Odczynniki i akcesoria do elektroforezy
Lot No: 9
33696600 Reagents for electrophoresis
GRUPA 11 Testy do diagnostyki alergii, celiakii i chorób autoimmunologicznych
Lot No: 11
33124131 Reagent strips