A hirdetmény kizárólag előzetes tájékoztatás céljára szolgál
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A JRC Karlsruhe mosodájának vezetése
II.1.2)Fő CPV-kód98311200 Mosodaüzemeltetési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A pályázat tárgya mosodavezetés biztosítása.
A mosnivalók havi becsült mennyisége a következő:
— laborköpenyek: 600 darab,
— laboratóriumi ingek: 450 darab,
— nadrágok: 550 darab,
— alsóneműk: 1300 darab,
— mosodai és fürdőszobai törölközők: 300 darab.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A JRC Karlsruhe mosodájának vezetése.