Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Szolgáltatások - 113706-2018
Magyarország-Budapest: Public relations szolgáltatások
2018/S 051-113706
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási keretszerződés kommunikációs tevékenységek ellátására – 3 részben
II.1.2)Fő CPV-kód
79416000 Public relations szolgáltatások
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Rész száma: 3
II.2.2)További CPV-kód(ok)
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
Beszerzés tárgya szerinti nyomda, grafikai tervezés, DTP és egyéb produkciós feladatok ellátása:
a) Kiadványok, szórólapok, és egyéb nyomdai terméke k tervezése, előkészítése és kivitelezése,
b) Dekorációs és marketing eszközök, illetve reklámajándék tárgyak tervezése és kivitelezése,
c) Egyéb elektronikus megjelenési lehetőségek megtervezése és elkészítése.