A közbeszerzés célja a tárgyi beruházás teljeskörű generál kivitelezési munkáinak elvégzése az alábbi főbb fejezetek szerint:
Felvonulási, ideiglenes létesítmények kialakításának munkái;
Földmunka, sziklamunka és mélyalapozási munkák munkatér határolással, víztelenítéssel;
Vasbeton szerkezetépítési munkák (alaplemez, térszín alatti és feletti vasbeton vázszerkezet);
Kapcsolódó építőmesteri munkák (falazás, vakolás, esztrich- és aljzatbetonozás);
Szakipari és befejező munkák (víz- hő- és hangszigetelések, ács- tetőfedő és bádogos, homlokzatképzések, kőburkolatok, szárazépítés és festés-mázolás, külső- és belső nyílászárók, lakatos szerkezetek és üvegfalak);
Épületgépészeti munkák (vízellátás-csatornázás, központi hűtés-fűtés, szellőzés, gázellátás);
Erős- és gyengeáramú villanyszerelési munkák, világítás, optika, rwa, épületautomatika és tűzjelző;
2. emelet: ~ 1 225 m2 (szobák, közlekedők)