Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Supplies - 115412-2022
Slovakia-Poprad: Medical equipments
2022/S 045-115412
Corrigendum
Notice for changes or additional information
Supplies
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Materiálno technické vybavenie pre COVID19 - Medicínske prístroje a zariadenia
Reference number: 435898
II.1.2)Main CPV code
33100000 Medical equipments
II.1.4)Short description:
1. Predmetom zákazky je dodanie tovaru - medicínskych prístrojov a zariadení a poskytnutie s tým súvisiacich služieb (ďalej len "predmet zákazky").
2. Predmet zákazky je rozdelený na deväť samostatných častí.
3. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí Prílohu č. B.1 súťažných podkladov.