There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 11608-2022
Poland-Katowice: Pharmaceutical products
2022/S 006-011608
Corrigendum
Notice for changes or additional information
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa leków
Reference number: DZ.3321.195.2021
II.1.2)Main CPV code
33600000 Pharmaceutical products
II.1.4)Short description:
Zad.1- Cisatracurium inj.
Zad.2- Immunoglobina ludzka inj.
Zad.3- Influenza vaccine inj.
Zad.4- Thrombinum inj.
Zad.5- Rocuronium inj.
Zad.6- Derizomaltoza żelazowa inj./inf.
Zad.7- Bupivacaina Spinal Grindex
Zad.8- Leki
Zad.9- True test, plaster do prób prowokacyjnych
Zad.10- Myjki
Zad.11- Import docelowy
Zad.12- Alkohol etylowy całkowicie skażony
Zad.13- Palipelidone inj.
Zad.14- Dieta do żywienia dojelitowego, pozajelitowego
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 14.
Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 14 zadań.
(bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 2b do SWZ.
29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 11608-2022
Polska-Katowice: Produkty farmaceutyczne
Sprostowanie
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: DZ.3321.195.2021
II.1.2)Główny kod CPV
33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis: