Contract notice – utilities
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dobava SN (RMU) stikalnih blokov 24 kV na SF6 in suhi zrak
Reference number: JN20-003
II.1.2)Main CPV code31100000 Electric motors, generators and transformers
II.1.4)Short description:
Dobava SN (RMU) stikalnih blokov 24 kV na SF6 in suhi zrak.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for one lot only
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dobava SN (RMU) stikalnih blokov 24 kV na SF6
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)31100000 Electric motors, generators and transformers
31681410 Electrical materials
II.2.4)Description of the procurement:
Dobava SN (RMU) stikalnih blokov 24 kV na SF6.
Dobava SN (RMU) stikalnih blokov 24 kV na suhi zrak
Lot No: 2
Dobava SN (RMU) stikalnih blokov 24 kV na suhi zrak.
Obvestilo o naročilu – gospodarske javne službe
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Referenčna številka dokumenta: JN20-003
II.1.2)Glavna koda CPV31100000 Elektromotorji, generatorji in transformatorji
II.1.4)Kratek opis:
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV31100000 Elektromotorji, generatorji in transformatorji
31681410 Elektromaterial
II.2.4)Opis javnega naročila:
Št. sklopa: 2