Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
EA Afvoer en verwerking Groenafval
Reference number: 2021.50
II.1.2)Main CPV code90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
II.1.4)Short description:
Het bij het onderhoud van het openbaar groen en watergangen vrijkomende groenafval wordt door gemeente Eemsdelta centraal ingezameld op een afvaloverslagstation. Ook wordt tuinafval van particulieren en bedrijven in ontvangst genomen op het station. Het tuin- en plantsoenafval bestaat uit snoeihout, stamhout,
De gemeente Eemsdelta wil een leverancier contracteren die dit ingezamelde tuin- en plantsoenafval op een duurzame wijze afvoert en verwerkt, binnen de van toepassing zijnde wettelijke eisen en regels en met de benodigde vergunningen, tegen bij inschrijving in te dienen tarieven.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaCriteria below
Quality criterion - Name: Kwaliteit / Weighting: 30
Price - Weighting: 70