Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Monitoring en bestrijding EikenProcessieRups
Reference number: 2504390 - Besteknr. AL-2022-B01
II.1.2)Main CPV code90922000 Pest-control services
II.1.4)Short description:
De gemeente Peel en Maas wil d.m.v. deze aanbesteding komen tot een overeenkomst met een onderneming, die binnen de eisen en wensen die zijn beschreven in dit document jaarlijks de monitoring en bestrijding (preventief en curatief) van de eikenprocessierups binnen de gemeente op zich neemt.
De overeenkomst heeft een initiële looptijd van 1 kalenderjaar (2022). De overeenkomst kan optioneel driemaal verlengd worden met een periode van één kalenderjaar. De maximale looptijd bedraagt daarom 4 kalenderjaren