Figyelem: programozási hibák miatt az e-hirdetmények megjelenítése jelenleg nem tökéletes. Már dolgozunk a probléma megoldásán. További tudnivalókért és útmutatásért kérjük, látogasson el erre az oldalra.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Szolgáltatások - 125536-2021
Magyarország-Budapest: Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
2021/S 050-125536
Tájékoztató az eljárás eredményéről
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Tervezési feladatok
Hivatkozási szám: EKR001344792020
II.1.2)Fő CPV-kód
71240000 Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Engedélyezési és kiviteli tervek készítése a József Attila Színház rekonstrukciója kapcsán.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A József Attila Színház rekonstrukciójának építési engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése, valamint a kapcsolódó színháztechnológia tenderdokumentációjának elkészítése a műszaki leírásban részletezettek szerint.
A tervezési program rövid összefoglalása:
A Színház befogadóképessége jelenleg: 580 fő
A nyertes Ajánlattevő tervezési szolgáltatásának részeit, teljesítésének szakaszait és határidejét a dokumentáció tartalmazza.
a. a színpad zsinórpadlásának megemelése, ill. a jobb és bal oldali oldalszínpad kiépítése, ennek építész, statikai, és gépész, valamint elektromos feladatai
b. nézőtéri felújítás: burkolatok, a hang-, világítási karzat és páholyok korszerűsítése- építészet, belsőépítészet
c. a színház kiszolgáló területeinek rekonstrukciója, akadálymentesítése: lift kialakítása, irodák, öltöző blokkok, próbatermek átalakítása. Egy új, reprezentatív közösségi tér kiépítése, a színház kollégái számára – építészet, belsőépítészet, gépészet, épületvillamosság
d. a teljes színház-technika (színpadgépészet, elektroakusztika és hatásvilágítás) megújítása a jelenkori követelményeknek megfelelően
A felújítás mintegy 2000 m2-t érint, a tervezett átalakításokkal a színház alapterülete 1000 m2-rel lesz nagyobb.