Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„Доставка на нетна активна електрическа енергия и избор на координатор на стандартна балансираща група за нуждите на Висше транспортно училище „Тодор Каблешков”
II.1.2)Main CPV code09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Доставка на нетна електрическа енергия за имотите, собственост и ползвани от ВТУ „Тодор Каблешков“
Обект на поръчката: доставка по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП.
Критерий за възлагане: „икономически най-изгодната оферта“, определена от критерий на възлагане „най-ниска цена“ по чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП.
Срок за изпълнение: 24 месеца, считано от датата на регистриране на първия график.
Ценово предложение: посочва се размера на предлаганата цена на добавка за администриране на 1 MWh нетна активна електрическа енергия.
Начин на провеждане: електронно, чрез националната електронна уеб-базираната платформа Централизирана автоматизирана информационна система „Електронни обществени поръчки“ (ЦАИС ЕОП)
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1 650 000.00 BGN
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Избор на доставчик на нетна електрическа енергия, координатор на стандартна балансираща група, пълно администриране на информационния поток с лицензирания оператор на електроразпределителната мрежа (ОРМ) на територията, на която се намират измервателните точки и с Електроенергийния системен оператор (ЕСО), както и поемане на разходите за балансиране.
Срок: 24 месеца
Начин на провеждане - електронно