Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Szolgáltatások - 128401-2016
Magyarország-Budapest: Public relations szolgáltatások
2016/S 074-128401
Ajánlati/részvételi felhívás
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási keretszerződés kommunikációs tevékenységek ellátására – 3 részben.
II.1.2)Fő CPV-kód
79416000 Public relations szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási keretszerződés kommunikációs tevékenységek ellátására – 3 részben, az alábbi részajánlat-tételi lehetőségekkel:
1. rész: PR és kreatív feladatok, médiavásárlás, közvélemény- és piackutatás;
2. rész: rendezvényszervezési feladatok ellátása;
3. rész: nyomdai feladatok, grafikai tervezés, DTP és egyéb produkciós feladatok ellátása.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
Érték áfa nélkül: 5 125 890 551.00 HUF
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
PR és kreatív feladatok, médiavásárlás, közvélemény- és piackutatás.
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
79311200 Közvélemény-kutatás elvégzésével kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Kommunikációs anyagok (TV/sajtó/rádió/on-line/közterület, egyéb, nem hagyományos kommunikációs eszközök) tervezése, előkészítése és kivitelezése.
a) Kreatív stratégiák és tervek készítése.
Eseti megbízások alapján az Ajánlattevő felel a kreatív stratégiák és tervek készítéséért.
b) Kreatív tervezési, gyártási, gyártás-előkészítési feladatok.
Eseti megbízások alapján az Ajánlattevő felel a kommunikációs kampányokhoz kapcsolódó gyártási, gyártás-előkészítési feladatokért is.
c) PR.
Eseti megbízások alapján az Ajánlattevő felel a PR és sajtókapcsolati feladatok ellátásáért.
d) On-line feladatok tekintetében.
Eseti megbízások alapján az Ajánlattevő felel a kampányokhoz kapcsolódó on-line faladatok ellátásáért.
e) Médiavásárlás.
f) Piac- és közvélemény-kutatás.
Rendelkezésre álló keretösszeg: nettó 4 500 000 000 HUF. Az ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-áig vállal megrendelési kötelezettséget.
Rendezvényszervezési feladatok ellátása.
Rész száma: 2
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
Az Ajánlattevő feladata különféle rendezvények megszervezése, teljes körű előkészítése és lebonyolítása budapesti és vidéki helyszíneken a Megrendelő által megadott megrendelések alapján.
Rendelkezésre álló keretösszeg: nettó 425 890 551 HUF. Az ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-áig vállal megrendelési kötelezettséget.
Nyomdai feladatok, grafikai tervezés, DTP és egyéb produkciós feladatok ellátása.
Rész száma: 3
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
A beszerzés tárgya szerinti nyomda, grafikai tervezés, DTP és egyéb produkciós feladatok ellátása:
a) kiadványok, szórólapok, és egyéb nyomdai termékek tervezése, előkészítése és kivitelezése;
b) dekorációs és marketing eszközök, illetve reklámajándék tárgyak tervezése és kivitelezése;
c) egyéb elektronikus megjelenési lehetőségek megtervezése és elkészítése.
Rendelkezésre álló keretösszeg: nettó 200 000 000 HUF. Az ajánlatkérő a keretösszeg 70 %-áig vállal megrendelési kötelezettséget.