II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa części zamiennych do kolejek FERRIT dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 (nr grupy 295-22-03)
Reference number: 701801505
II.1.2)Main CPV code43600000 Parts of machinery for mining, quarrying and construction
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa części zamiennych do kolejek FERRIT dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 (nr grupy 295-22-03)
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Część zamówienia (zadania) nr 1
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)43600000 Parts of machinery for mining, quarrying and construction
II.2.4)Description of the procurement:
Dostawa części zamiennych do kolejek FERRIT dla Oddziałów PGG SA w latach 2018-2019 wg asortymentu szczegółowo określonego w załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Część zamówienia (zadania) nr 2
Lot No: 2
Część zamówienia (zadania) nr 3
Lot No: 3
Część zamówienia (zadania) nr 4
Lot No: 4
Część zamówienia (zadania) nr 5
Lot No: 5
Część zamówienia (zadania) nr 6
Lot No: 6
Część zamówienia (zadania) nr 7
Lot No: 7
Część zamówienia (zadania) nr 8
Lot No: 8
Część zamówienia (zadania) nr 9
Lot No: 9
Część zamówienia (zadania) nr 10
Lot No: 10
Część zamówienia (zadania) nr 11
Lot No: 11