II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΦΥ ΤΗΣ 2ης ΥΠΕ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ ΑΙΓΑΙΟΥ - Β. ΑΙΓΑΙΟ , ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ, ΚΥΚΛΑΔΕΣ
Reference number: ΔΘΝ2/2022
II.1.2)Main CPV code90524400 Collection, transport and disposal of hospital waste
II.1.4)Short description:
Δημόσιος Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός άνω των ορίων για την ανάδειξη αναδόχου για την πλήρη διαχείριση (αποκομιδή - αποστείρωση - αποτέφρωση - αδρανοποίηση) των ΕΑΑΜ, ΜΕΑ & ΑΕΑ (αμιγώς μολυσματικών, μικτών επικίνδυνων αποβλήτων, άλλων επικίνδυνων στερεών ή υγρών αποβλήτων και φαρμάκων) των Υγειονομικών Μονάδων ΠΦΥ (ΚΥ, ΠΠΙ, ΠΙ) των νησιών του Βορείου Αιγαίου, των Δωδεκανήσων και των Κυκλάδων, αρμοδιότητας 2ης Υ.Πε. Πειραιώς και Αιγαίου.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for maximum number of lots: 3
II.2)Description
II.2.1)Title:
ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΜΟΛΥΣΜΑΤΙΚΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)90524400 Collection, transport and disposal of hospital waste
II.2.4)Description of the procurement:
ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΦΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ 2ης ΥΠΕ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΜΟΛΥΣΜΑΤΙΚΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Lot No: 2
ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΦΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ 2ης ΥΠΕ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΜΟΛΥΣΜΑΤΙΚΩΝ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
Lot No: 3
ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΦΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ 2ης ΥΠΕ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ ΑΙΓΑΙΟΥ