Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych RYFAMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018 - 2019
Reference number: 701801587
II.1.2)Main CPV code42419800 Parts of conveyors
II.1.4)Short description:
Zamówienie obejmuje dostawę części zamiennych do przenośników zgrzebłowych RYFAMA do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A w latach 2018 - 2019.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)42419800 Parts of conveyors
II.2.4)Description of the procurement:
Zamówienie obejmuje 55 zadań.
Szczegółowy podział na zadania zamieszczono w SIWZ.