(Article 124 of the rules of application for the Financial Regulation; Commission Delegated Regulation (EU) No 1268/2012 of 29.10.2012)
II.1)Nature of contract:
Services.
II.2)Contract number 1
II.2.1)Name and address of the contractor:
Administration communale de la ville de Luxembourg, 42, place Guillaume II, 1648 Luxembourg, LUXEMBOURG.
II.2.2)Object of the contract:
Transport for the Court of Justice's staff by the bus service of the City of Luxembourg.
(Varainhoitoasetuksen soveltamissääntöjen 124 artikla; komission delegoitu asetus (EU) N:o 1268/2012, annettu 29.10.2012)
II.1)Sopimuslaji:
Palvelut.
II.2)Sopimus numero 1
II.2.1)Sopimusosapuolen nimi ja osoite:
Administration communale de la ville de Luxembourg, 42, place Guillaume II, 1648 Luxemburg, LUXEMBURG.
II.2.2)Sopimuksen kohde:
Sopimuksen kohteena ovat Luxemburgin kaupungin linja-autoliikennepalvelun toimittamat kuljetuspalvelut tuomioistuimen henkilöstöä varten.
(Artikolu 124 tar-regoli ta' applikazzjoni tar-Regolament Finanzjarju; ir-Regolament Delegat mill-Kummissjoni (UE) Nru 1268/2012 tad-29.10.2012)
L-I Taqsima: L-awtorità li tat il-kuntratt
II.1)It-tip ta' kuntratt:
Servizzi.
II.2)Il-kuntratt numru 1
II.2.1)L-isem u l-indirizz tal-kuntrattur:
Administration communale de la ville de Luxembourg, 42, place Guillaume II, 1648 Luxembourg, IL-LUSSEMBURGU.
II.2.2)L-għan tal-kuntratt:
Transport għall-ħaddiema tal-Qorti tal-Ġustizzja permezz tas-servizz tal-karozzi tal-linja tal-Belt tal-Lussemburgu.