There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Építési beruházás - 138273-2016
Magyarország-Budapest: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2016/S 078-138273
Korrigendum
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Keretmegállapodás az ajánlatkérő hatáskörébe utalt, a KEHOP 2. prioritás keretében megvalósítandó beruházások megvalósítására az észak- és közép-dunántúli térségben.
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
VI. szakasz: Kiegészítő információk