Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Storingsopvolging hoofdgemalen en drukriolering gemeente Het Hogeland
II.1.2)Main CPV code50511000 Repair and maintenance services of pumps
II.1.4)Short description:
De opdracht heeft betrekking op het onderhoud en storingsopvolging van de riooltechnische installaties binnen het grondgebied van gemeente Het Hogeland.
Onder riooltechnische installaties wordt verstaan:
- Drukrioolunits
- Centrale verdeelkasten
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90420000 Sewage treatment services
31681200 Electric pumps
II.2.4)Description of the procurement:
De opdracht heeft betrekking op onderhoud en storingsopvolging van de riooltechnische installaties binnen het grondgebied van gemeente Het Hogeland.