A. INFORMACJE OGÓLNE
2. Oferta powinna być:
a) sporządzona na podstawie załączników SWZ w języku polskim;
b) złożona przy użyciu środków komunikacji elektronicznej tzn. za pośrednictwem platformazakupowa.pl;
c) podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby upoważnioną/upoważnione.
Do oferty należy dołączyć jednolity europejski dokument zamówienia (JEDZ) w formie elektronicznej opatrzony kwalifik. podpisem elektr.
B. WYKLUCZENIA (DOKUMENTY NA WYKLUCZENIA I SPEŁNIANIE WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU)
2. W celu wstępnego wykazania braku podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia wraz z ofertą w formie elektr. oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w formie JEDZ. Szczegóły dot. złożenia JEDZ drogą elektr. zawiera Rozdział IX SWZ. JEDZ, stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe.
5. W celu potwierdzenia braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona do złożenia oświadczeń i dokumentów wymienionych w § 2 ust. 1 pkt 1 lit. a) i b), pkt 2, 3, 4, 5, 6, 7 lit. a), b), c), d) i e), w § 7 ust. 2 pkt 1) (w zakresie okr. w pkt. III.1.1). ppkt. 1,2,3,4 niniejszego Ogłoszenia) Rozporz. Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23.12.2020 r. ws. podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz.U. z 2020 r., poz. 2415).
2. Potwierdzenie umocowania do działania w imieniu Wykonawcy tj. odpis lub informację z KRS, CEiDG lub innego właściwego rejestru. Jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z ww. dokumentów, Zamawiający żąda od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania Wykonawcy.