We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 140729-2022
Poland-Koziegłowy: Electricity
2022/S 055-140729
Contract notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Zakup energii elektrycznej do obiektów Gminy i Miasta Koziegłowy – POSTEPOWANIE 2
Reference number: RIGK.271.07.2022
II.1.2)Main CPV code
09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Zakup energii elektrycznej do obiektów Gminy i Miasta Koziegłowy na potrzeby:
-Oświetlenie dróg, ulic i placów (wraz z oświetleniem świątecznym) na terenie Gminy i Miasta Koziegłowy:
- Budynki, lokale inne obiekty odbioru energii elektrycznej na terenie Gminy i Miasta Koziegłowy, syrena OSP na budynku Urzędu GiM K-wy, boiska ORLIK
Szczegółowy wykaz i opis punktów odbioru energii oraz planowane zużycie energii elektrycznej dla w/w obiektów /punktów został opisany w załączniku do SWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
-Szczegółowy wykaz i opis punktów odbioru energii oraz planowane zużycie energii elektrycznej dla w/w obiektów /punktów został opisany w załączniku do SWZ.
Ilość punktów odbioru energii elektrycznej i planowane zużycie energii elektrycznej w trakcie realizacji umowy może ulec zmianie. W przypadku zmiany ilości punktów odbioru lub znaczącej zmiany mocy punktów odbioru w trakcie obowiązywania umowy, zostanie zmieniony Załącznik do umowy z wykazem punktów odbioru bez konieczności renegocjowania warunków umowy. Zmiana Załącznika do umowy z wykazem punktów odbioru nie stanowi zmiany warunków umowy.
-Gmina i Miasto Koziegłowy oraz jednostki organizacyjne posiadają zawarte na czas nieokreślony umowy o świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej z TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Częstochowie.
-Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy, a w przypadku umów kompleksowych przeprowadzenia procedury rozwiązania dotychczasowych umów kompleksowych, doprowadzenia do zawarcia umów dystrybucji energii odrębnych dla poszczególnych obiektów w imieniu Zamawiającego na podstawie udzielonego pełnomocnictwa.
-Rozpoczynając realizację zamówienia Wykonawca winien zapewnić ciągłość dostawy energii elektrycznej.
-Dostarczanie energii elektrycznej odbywać się będzie na podstawie obowiązującego prawa, w szczególności na warunkach określonych przez ustawę z dnia 10 kwietnia 1997 roku Prawo energetyczne (t. j. Dz. U. z 2021 poz. 716), rozporządzenia wykonawcze do powyższej ustawy. Energia elektryczna powinna spełniać standardy techniczne zgodnie z zapisami ustawy Prawo energetyczne oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy i Polskimi Normami.
-Operatorem Systemu Dystrybucyjnego, który posiada Koncesje na Dystrybucje Energii Elektrycznej i świadczy usługi dystrybucji energii elektrycznej na obszarze Gminy i Miasta Koziegłowy jest TAURON Dystrybucja Spółka Akcyjna.