Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2021 poz. 1129 z ze zm. – dalej: „ustawa Pzp”) oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia zwaną dalej „SWZ”.
Postępowanie jest prowadzone zgodnie zasadami przewidzianymi dla postępowań o udzielenie zamówienia klasycznego o wartości równej lub przekraczającej progi unijne o jakich stanowi art. 3 ustawy Pzp.
Zamawiający na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, zgodnie z którą Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówień polegających na zrealizowaniu dodatkowych dostaw, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp do wysokości 20% wynagrodzenia Wykonawcy określonego pierwotnie w umowie.
O udzielenie zamówienia publicznego, mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu w okolicznościach, o których mowa w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, z zachowaniem przepisów art. 110 ustawy Pzp oraz spełniają określone przez Zamawiającego w SWZ warunki udziału w postępowaniu.
Wykaz przedmiotowych środków dowodowych znajduje się w pkt. VI.1. SWZ.
Wykaz podmiotowych środków dowodowych składanych na wezwanie Zamawiającego znajduje się w pkt. VI.3 SWZ.
Wykonawca może złożyć ofertę na wybraną ilość części. Każda oferta musi dotyczyć całego zakresu przewidzianego dla danej części oraz spełniać szczegółowe wymagania określone w dokumentach postępowania dla tej części, na którą zostanie złożona.
Zamawiający nie ogranicza ilości części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy.