We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 140769-2022
Submission deadline has been amended by:  218173-2022
Poland-Żary: Natural gas
2022/S 055-140769
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Kompleksowa dostawa gazu ziemnego obejmująca – sprzedaż i dystrybucję gazu dla potrzeb 105. Kresowego SzWzP SPZOZ w Żarach
Reference number: 105.KSzWzPSPZOZ-DZP-2612-7/UE/2022
II.1.2)Main CPV code
09123000 Natural gas
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przez Sprzedawcę Paliwa gazowego do instalacji znajdującej się w Obiekcie Odbiorcy oraz przeniesienie na Odbiorcę własność dostarczonego mu Paliwa gazowego.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Część nr 1: Sprzedaż paliwa gazowego do Obiektu w Żarach, ul. Domańskiego 2, 68-200 Żary
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przez Sprzedawcę paliwa gazowego do instalacji znajdującej się w 105. Kresowym SzWzP SPZOZ w Żarach, ul. Domańskiego 2, 68-200 Żary oraz przeniesienie na Odbiorcę własność dostarczonego mu Paliwa gazowego zaazotowanego typu - Lw, wg PN-C-04753. Roczne planowane zużycie paliwa gazowego w ilości do 2050 kWh/h, zgodnie z formularzem asortymentowo -cenowym stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ wynosi: 667407,00 m3.
Część nr 2: Sprzedaż paliwa gazowego do Obiektu w Żaganiu, ul. Żelazna 1a, 68-100 Żagań
Lot No: 2
Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przez Sprzedawcę paliwa gazowego do instalacji znajdującej się w 105. Kresowym SzWzP SPZOZ w Żarach, ul. Żelazna 1a, 68-100 Żagań oraz przeniesienie na Odbiorcę własność dostarczonego mu Paliwa gazowego zaazotowanego typu - Lw, wg PN-C-04753. Roczne planowane zużycie Paliwa gazowego w ilości do 364 kWh/h zgodnie z formularzem asortymentowo -cenowym stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ wynosi: 79469,00 m3.
Część nr 3: Sprzedaż paliwa gazowego do Obiektu w Żarach, ul. Domańskiego 2, 68-200 Żary, budynek 5a
Lot No: 3
Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przez Sprzedawcę paliwa gazowego do instalacji znajdującej się w 105. Kresowym SzWzP SPZOZ w Żarach, ul. Domańskiego 2, 68-200 Żary, budynek 5a oraz przeniesienie na Odbiorcę własność dostarczonego mu Paliwa gazowego zaazotowanego typu - Lw, wg PN-C-04753. Roczne planowane zużycie Paliwa gazowego w ilości do350 kWh/h zgodnie z formularzem asortymentowo -cenowym stanowiącym załącznik nr 12 do SWZ wynosi: 57970,00 m3.