II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Postępowanie 3/2022 – Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych na wybranych budynkach szkolnictwa artystycznego w Polsce
Reference number: FT.2601.3.2022.KM
II.1.2)Main CPV code09331200 Solar photovoltaic modules
II.1.4)Short description:
1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostawą oraz montażem i uruchomieniem 25 kompletów fabrycznie nowych instalacji fotowoltaicznych na/w wybranych nieruchomościach/budynkach szkolnictwa artystycznego w Polsce. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych według podziału opisanego w załączniku nr 7 do swz.
2. Szczegółowy zakres prac (opis przedmiotu zamówienia) został zawarty w załączniku nr 7 do swz.
3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych według podziału zawartego w załączniku nr 7 do swz.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 3 283 050.62 PLN
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)45300000 Building installation work
45311100 Electrical wiring work
45311200 Electrical fitting work
45315100 Electrical engineering installation works
45315300 Electricity supply installations
45315600 Low-voltage installation work
II.2.4)Description of the procurement:
1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostawą oraz montażem i uruchomieniem 5 kompletów fabrycznie nowych instalacji fotowoltaicznych na/w wybranych nieruchomościach/budynkach szkolnictwa artystycznego w Polsce. Przedmiot zamówienia będzie dostarczany i montowany na terenie nieruchomości zlokalizowanych pod n/w adresami:
a) Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Karola Szymanowskiego w Kole - 62-600 Koło, ul. Sienkiewicza 11;
b) Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Pleszewie - 63-300 Pleszew, Al. Wojska Polskiego 7;
c) Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Wacława z Szamotuł w Szamotułach - 64-500 Szamotuły, ul. 3 Maja 8;
d) Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Zgierzu, 95-100 Zgierz, ul. Sokołowska 2.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę urządzeń oraz elementów instalacji, przeprowadzenie na miejscu montażu instalacji wraz z infrastrukturą towarzyszącą i przyłączeniem do wewnętrznej instalacji elektroenergetycznej oraz uruchomienie instalacji i instruktażem użytkowników.
3. Szczegółowy zakres prac (opis przedmiotu zamówienia) został zawarty w załączniku nr 7 do swz.
4. Przewidywany okres trwania umowy - od daty podpisania umowy (około 17.05.2022 roku) do dnia 15.07.2022 roku, tj. w ciągu 60 dni, przy czym fizyczna realizacja przedmiotu zamówienia na miejscu w placówce, w tym docelowy montaż urządzeń/instalacji, konfiguracja oraz uruchomienie wraz z przeprowadzeniem szkolenia dla pojedynczej lokalizacji nie będą trwały dłużej niż 3 dni robocze. Nie dopuszcza się, aby bez uzasadnionej przyczyny Wykonawca przerwał rozpoczętą robotę w zakresie jednej lokalizacji.
a) Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy - 85-080 Bydgoszcz, ul. Andrzeja Szwalbego 1;
b) Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. G. G. Gorczyckiego w Chełmnie - 86-20 Chełmno, ul. Świętojerska 3;
c) Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Gnieźnie (budynek Mieszka I nr 20) - 62-200 Gniezno, ul. Mieszka I nr 20;
d) Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Gnieźnie (budynek Mieszka I nr 64) - 62-200 Gniezno, ul. Mieszka I nr 64;
e) Państwowa Bursa Szkół Artystycznych w Poznaniu - 61-736 Poznań, ul. Hejmowskiego 1.
4. Przewidywany okres trwania umowy - od dnia 01.06.2022 roku do dnia 30.07.2022 roku, tj. w ciągu 60 dni, przy czym fizyczna realizacja przedmiotu zamówienia na miejscu w placówce, w tym docelowy montaż urządzeń/instalacji, konfiguracja oraz uruchomienie wraz z przeprowadzeniem szkolenia dla pojedynczej lokalizacji nie będą trwały dłużej niż 3 dni robocze. Nie dopuszcza się, aby bez uzasadnionej przyczyny Wykonawca przerwał rozpoczętą robotę w zakresie jednej lokalizacji.
1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostawą oraz montażem i uruchomieniem 4 kompletów fabrycznie nowych instalacji fotowoltaicznych na/w wybranych nieruchomościach/budynkach szkolnictwa artystycznego w Polsce. Przedmiot zamówienia będzie dostarczany i montowany na terenie nieruchomości zlokalizowanych pod n/w adresami:
a) Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Stanisława Moniuszki w Ciechanowie - 06-400 Ciechanów ul. Małgorzacka 16;
b) Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Lidzbarku Warmińskim - 11-100 Lidzbark Warmiński, ul. Orła Białego 10;
c) Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Sierpcu - 09-200 Sierpc, ul. Armii Krajowej 4;
d) Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie - 16-300 Augustów ul. Wybickiego 1.
4. Przewidywany okres trwania umowy - od dnia 15.06.2022 roku do dnia 14.08.2022 roku, tj. w ciągu 60 dni, przy czym fizyczna realizacja przedmiotu zamówienia na miejscu w placówce, w tym docelowy montaż urządzeń/instalacji, konfiguracja oraz uruchomienie wraz z przeprowadzeniem szkolenia dla pojedynczej lokalizacji nie będą trwały dłużej niż 3 dni robocze. Nie dopuszcza się, aby bez uzasadnionej przyczyny Wykonawca przerwał rozpoczętą robotę w zakresie jednej lokalizacji.
a) Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Wojciecha Kilara w Dzierżoniowie - 58-200 Dzierżoniów, ul. H. Sienkiewicza 11;
b) Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Piotra Świerca w Krapkowicach - 47-300 Krapkowice, ul. Krawiecka 1;
c) Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Stanisława Moniuszki w Słubicach - 69-100 Słubice, ul. Wojska Polskiego 142;
d) Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Jerzego Hellera w Głuchołazach - 48-340 Głuchołazy, ul. Bohaterów Warszawy 2;
e) Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Sycowie - 56-500 Syców ul. Waryńskiego 2 A.
4. Przewidywany okres trwania umowy - od dnia 15.07.2022 roku do dnia 13.09.2022 roku, tj. w ciągu 60 dni, przy czym fizyczna realizacja przedmiotu zamówienia na miejscu w placówce, w tym docelowy montaż urządzeń/instalacji, konfiguracja oraz uruchomienie wraz z przeprowadzeniem szkolenia dla pojedynczej lokalizacji nie będą trwały dłużej niż 3 dni robocze. Nie dopuszcza się, aby bez uzasadnionej przyczyny Wykonawca przerwał rozpoczętą robotę w zakresie jednej lokalizacji.
1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostawą oraz montażem i uruchomieniem 3 kompletów fabrycznie nowych instalacji fotowoltaicznych na/w wybranych nieruchomościach/budynkach szkolnictwa artystycznego w Polsce. Przedmiot zamówienia będzie dostarczany i montowany na terenie nieruchomości zlokalizowanych pod n/w adresami:
a) Zespół Szkół Plastycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jarosławiu - 37-500 Jarosław, ul. Jezuicka 1;
b) Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ludomira Różyckiego w Myślenicach - 32-400 Myślenice, ul. Zdrojowa 16;
c) Liceum Plastyczne im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu - 32-720 Nowy Wiśnicz, ul. Bocheńska 6.
4. Przewidywany okres trwania umowy - od dnia 15.08.2022 roku do dnia 14.10.2022 roku, tj. w ciągu 60 dni, przy czym fizyczna realizacja przedmiotu zamówienia na miejscu w placówce, w tym docelowy montaż urządzeń/instalacji, konfiguracja oraz uruchomienie wraz z przeprowadzeniem szkolenia dla pojedynczej lokalizacji nie będą trwały dłużej niż 3 dni robocze. Nie dopuszcza się, aby bez uzasadnionej przyczyny Wykonawca przerwał rozpoczętą robotę w zakresie jednej lokalizacji.
a) Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Starogardzie Gdańskim - 83-200 Starogard Gdański; ul. T. Kościuszki 28;
b) Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu (internat) - 82-300 Elbląg, ul. Czerniakowska 12;
c) Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Gdańsku - 80-847 Gdańsk, ul. Gnilna 3;
d) Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. M. Michalskiego w Lęborku - 84-300 Lębork, ul. Legionów Polskich 35.
4. Przewidywany okres trwania umowy - od dnia 01.09.2022 roku do dnia 30.10.2022 roku, tj. w ciągu 60 dni, przy czym fizyczna realizacja przedmiotu zamówienia na miejscu w placówce, w tym docelowy montaż urządzeń/instalacji, konfiguracja oraz uruchomienie wraz z przeprowadzeniem szkolenia dla pojedynczej lokalizacji nie będą trwały dłużej niż 3 dni robocze. Nie dopuszcza się, aby bez uzasadnionej przyczyny Wykonawca przerwał rozpoczętą robotę w zakresie jednej lokalizacji.