Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa energii elektrycznej dla Gminy Żabia Wola oraz jednostek organizacyjnych
Reference number: RI.271.2.9.2022
II.1.2)Main CPV code09000000 Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy
II.1.4)Short description:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego, w okresie od 1.06.2022 r. do 31.05.2023 r. zgodnie z załącznikiem nr 8 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)09310000 Electricity
09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
II.2.4)Description of the procurement:
Energia elektryczna powinna spełniać standardy techniczne zgodnie z zapisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz. U. z 2021 r. poz. 716 ze zm) oraz rozporządzeniami wykonawczymi do tej ustawy i Polskimi Normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy (załącznik nr 7 do SWZ). Zamawiający zawrze jedną umowę wynikającą z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
Szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną dla obiektów w okresie od 01.06.2022 r. do 31.05.2023 r. wynosi 1 272 605 kWh. Określenie szacunkowego zapotrzebowania na energię elektryczną stanowi element służący wyborowi najkorzystniejszej oferty i nie stanowi ze strony Zamawiającego zobowiązania do zakupu energii elektrycznej w podanych ilościach.