Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Supplies - 141245-2020
Magyarország-Budapest: Kézfertőtlenítő
2020/S 059-141245
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Árubeszerzés
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Fertőtlenítőszerek beszerzése
Hivatkozási szám: EKR000280992020
II.1.2)Fő CPV-kód
33741300 Kézfertőtlenítő
II.1.4)Rövid meghatározás:
Fertőtlenítőszerek beszerzése veszélyhelyzet okának és következményeinek elhárítása ill. csökkentése érdekében.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Fertőtlenítőszerek beszerzése veszélyhelyzet okának és következményeinek elhárítása ill. csökkentése érdekében az alábbi
Mennyiségben:
— 21 920 l Tisztító hatású folyékony szappan (1 000 ml)
— 4 800 l Tisztító hatású folyékony szappan (500 ml)
— 18 400 l
Fertőtlenítő hatású (egyfázisú) folyékony szappan (1 000ml)
— 6 480 l Fertőtlenítő hatású (egyfázisú) folyékony szappan) (500 ml)
— 43
200 l Alkoholos kézfertőtlenítőszer, folyékony állagú (oldat), sebészi bemosakodásra is alkalmas (1 000 ml)
— 17 200 l Alkoholos
Kézfertőtlenítőszer, folyékony állagú (oldat), sebészi bemosakodásra is alkalmas (500 ml)
— 11 040 l Alkoholos kézfertőtlenítőszer, gél
Állagú sebészi bemosakodásra is alkalmas (1 000 ml)
— 48 080 l Alkoholos kézfertőtlenítőszer, gél állagú sebészi bemosakodásra is
Alkalmas (500 ml)
— 19 200 l Alkoholos kézfertőtlenítőszer, gél állagú 6000 emberre 3db/hét (50 ml)
— 22 400 l Alkohol tartalmú gyors
Felületfertőtlenítő spray aldehid mentes spray (1 000 ml)
— 6 400 l Alkohol tartalmú gyors felületfertőtlenítő spray aldehid mentes (5
000 ml)
— 16 000 l Aldehidmentes felületfertőtlenítő koncentrátum (5 000 ml)