Przedmiotem zamówienia jest wywóz odpadów stałych z nieruchomości położonej
w Stargardzie os. Hallera 11.
2. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień
90511000-2 USŁUGI WYWOZU ODPADÓW.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
4. W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
5. Zamawiający informuje, że niniejsze postępowanie jest wydzieloną częścią zamówienia
o nazwie wywóz odpadów stałych i nieczystości ciekłych.