We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 143166-2022
Submission deadline has been amended by:  204302-2022
Czechia-Ostrava: Professional services for the gas industry
2022/S 055-143166
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„Dodávka materiálu a komponent, zajištění elektroinstalace a mechanické montáže prototypu předúpravy bioplynu v testovací lokalitě ČOV Karviná, Česká republika (2022)“
II.1.2)Main CPV code
76100000 Professional services for the gas industry
II.1.4)Short description:
Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek a služeb pro realizaci výzkumného projektu „SCALIBUR“ G.A. 817788 a výzkumného projektu „REWAISE“ G.A. 869496.
Cílem procesu je obohacování vygenerovaného bioplynu a odstraňování nečistot, především sulfanu, pomocí udržitelného a ekonomicky rentabilního systému na získávání biometanu s hodnotami slučitelnými s jeho používáním jako pohonné hmoty.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 9 180 000.00 CZK
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Část 1 - Dodávka absorpční kolony 2 ks + nádrž na odstraňování sulfanu 1 ks
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
42514000 Machinery and apparatus for filtering or purifying gases
II.2.4)Description of the procurement:
Předmětem je dodávka nádob. Blíže je předmět plnění specifikován v příloze č. 4 ZD.
Část 2 - Rafinační kontejner, vč. elektrické instalace a řídicího systému zařízení pro obohacování bioplynu a odstraňování nečistot
Lot No: 2
42514300 Filtering apparatus
Předmětem je dodávka filtrační/rafinační jednotky v kontejnerovém provedení včetně elektroinstalace a naprogramování řídicí jednotky a napojení na monitorování. Blíže je předmět plnění specifikován v přílohách č. 4, 5 a 7 ZD.
Část 3 - Mechanická montáž zařízení na obohacování bioplynu a odstraňování nečistot vč. dodávky instalačního materiálu a komponent
Lot No: 3
45333000 Gas-fitting installation work
Předmětem jsou mechanické, plynařské montážní práce a revize vč. dodávky a instalace dmychadla a analyzátoru bioplynu. Blíže je předmět plnění specifikován v příloze č. 4, 5 a 6 ZD.
Část 4 - Stavební a instalatérské práce v rámci projektu vč. dodávky ponorného čerpadla
Lot No: 4
45262600 Miscellaneous special-trade construction work
Předmětem je zajištění stavební připravenosti a přípojek do místa instalace zařízení pro obohacování bioplynu a odstraňování nečistot. Blíže je předmět plnění specifikován v přílohách č. 4, 5 a 6 ZD.