Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
"Rónaszéki Fürdő - előkészítési szakasz"
Hivatkozási szám: EKR000100922023
II.1.2)Fő CPV-kód71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
"Rónaszéki Fürdő - előkészítési szakasz" - A kiskőrösi Rónaszéki Fürdő és környezetének hosszú távú koncepció tervének; építési, előzetes vizsgálati és vízjogi létesítési engedélyezési tervének és kiviteli terv szintű tervének elkészítése, valamint az építési engedély, az előzetes vizsgálati határozat és a vízjogi létesítési engedély megszerzése.
VI. szakasz: Kiegészítő információk