We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 144777-2022
Czechia-Brno: Electricity
2022/S 055-144777
Contract notice – utilities
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dodávka elektřiny v letech 2024 a 2025 pro odběrná místa NN a v letech 2023 až 2025 pro odběrná místa VN
Reference number: 13/22
II.1.2)Main CPV code
09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka elektřiny na roky 2022 a 2023 v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací.
V souladu s ustanovením § 35 zákona zadavatel rozdělil veřejnou zakázku na dvě následující části:
Část č. 1
Předmětem této části zakázky je dodávka elektřiny v letech 2024 a 2025 pro odběrná místa NN. Zadavatel předpokládá dodat 1 000 MWh v součtu odběrných míst NN pro období od 1. ledna 2024 do 31. prosince 2025
Část č. 2
Předmětem této části zakázky je dodávka elektřiny v letech 2023 až 2025 pro odběrná místa VN. Zadavatel předpokládá dodat 181 899 MWh v součtu odběrných míst VN pro období od 1. ledna 2023 do 31. prosince 2025
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 435 727 000.00 CZK
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dodávka elektřiny v letech 2024 a 2025 pro odběrná místa NN
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Předmětem této části zakázky je dodávka elektřiny v letech 2024 a 2025 pro odběrná místa NN. Zadavatel předpokládá dodat 1 000 MWh v součtu odběrných míst NN pro období od 1. ledna 2024 do 31. prosince 2025, bližší vymezení je obsaženo v samotných obchodních podmínkách (vzor smlouvy), jež jsou přílohou této zadávací dokumentace.
Dodávka elektřiny v letech 2023 až 2025 pro odběrná místa VN
Lot No: 2
Předmětem této části zakázky je dodávka elektřiny v letech 2023 až 2025 pro odběrná místa VN. Zadavatel předpokládá dodat 181 899 MWh v součtu odběrných míst VN pro období od 1. ledna 2023 do 31. prosince 2025, bližší vymezení je obsaženo v samotných obchodních podmínkách (vzor smlouvy), jež jsou přílohou této zadávací dokumentace.