II. szakasz: A szerződés tárgya
II.1)Meghatározás
II.1.1)Az ajánlatkérő által a szerződéshez rendelt elnevezés:
AO 06D20/2015/M010 – Az Európai Parlament brüsszeli Paul-Henri Spaak épülete -2b007 területének felújítása.
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helyeÉpítési beruházás
A teljesítés helye: Brüsszel.
NUTS-kód
II.1.4)Keretmegállapodásra vonatkozó információk
II.1.5)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása
Olvasó helyiség létrehozására irányuló munkálatok végrehajtása az Európai Parlament brüsszeli Paul-Henri Spaak épülete -2. emeletén bizalmas anyagok feldolgozásához.
II.1.6)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)44115800 Belső épületszerelvények
II.2)Szerződés szerinti mennyiség
II.2.1)Teljes mennyiség:
II.2.2)Vételi jogra (opcióra) vonatkozó információVételi jog (opció): nem