Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Elektros energijos pirkimas (FTMC pirkimo Nr. P719-ž2022)
II.1.2)Main CPV code09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Perkama elektros energija. Objektai ir perkamas kiekis pateikti specialiosiose pirkimo sąlygose
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)09310000 Electricity
II.2.4)Description of the procurement:
Perkama elektros energija. Objektai ir perkamas elektros energijos kiekis pateikti specialioseiose pirkimo sąlygose