Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Eksploatacja zlecona systemu cieplnego od źródła ciepła do grzejników oraz innych urządzeń, dostawa energii cieplnej, POiŁ Łeba
Reference number: 20/INFR/6WOG/2022
II.1.2)Main CPV code50721000 Commissioning of heating installations
II.1.4)Short description:
Przedmiotem jest eksploatacja zlecona systemu cieplnego od źródła ciepła do grzejników oraz innych urządzeń odbierających ciepło oraz dostawa energii cieplnej, zwana systemem cieplnym POiŁ Łeba w budynku nr 4
w kompleksie wojskowym Sekcja Obsługi Infrastruktury (SOI) Lębork.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi specyfikacja techniczna.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
50720000 Repair and maintenance services of central heating
II.2.4)Description of the procurement:
System cieplny kompleksu wojskowego obejmuje infrastrukturę: obiekty, sieci preizolowane, instalacje i urządzenia oraz wyposażenie służące do wytwarzania ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania (c.o.) i podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) do odbiornika włącznie.