II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odbiór, transport oraz zagospodarowanie, w procesie odzysku lub recyklingu, odpadów o kodzie 19 12 12
Reference number: RZZO/DA/2022/08
II.1.2)Main CPV code90512000 Refuse transport services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport oraz zagospodarowanie, w procesie odzysku lub recyklingu, odpadów o kodzie 19 12 12 – Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11
Przedmiot zamówienia opisuje załącznik nr 7 do SWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów w ilości maksymalnie 400 Mg
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
90514000 Refuse recycling services
90533000 Waste-tip management services
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport. oraz zagospodarowanie, w procesie odzysku lub recyklingu, odpadów o kodzie 19 12 12 – Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11. Odpad przygotowany do odbioru będzie w formie sprasowanej kostki, wymiary beli wynoszą ok: 110 x 115 x 75 cm. Średnia waga jednej beli odpadów wynosi ok. 350-500 kg. Ilość odpadu, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy wyniesie maksymalnie 400 Mg. Odpad wytworzony w procesie segregacji ręcznej i automatycznej frakcji nadsitowej > 80 mm, (separator magnetyczny oraz optopneumatyczny) z niesegregowanych odpadów komunalnych (kod 20 03 01), odpadów opakowaniowych (z grupy 15). W odpadzie o kodzie 19 12 12 mogą znajdować się wtrącenia w postaci: makulatury, tworzyw sztucznych, metali żelaznych i nieżelaznych, szkła, drewna, bioodpadów, tekstyliów. Odbiór odpadu będzie odbywał się w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00 w ilości określonej przez zamawiającego, przesłanej mailem lub telefonicznie do przedstawiciela Wykonawcy. Odpad magazynowany na placu, bez zadaszenia. Ilości odpadów do odebrania będą zgłaszane co najmniej jeden dzień wcześniej. Dzienna minimalna ilość odpadów gotowych do przekazania to ok 40 Mg, maksymalna ilość odpadów nie przekraczać będzie 150 Mg. Zamawiający zastrzega sobie możliwość po wcześniejszym uzgodnieniu z Wykonawcą, wskazania innych terminów i godzin odbioru. Odbiór odpadów odbywał się będzie z terenu Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 121, 63 - 400 Ostrów Wielkopolski. Załadunek odpadów leży po stronie Zamawiającego. Ważenie odbieranych przez wykonawcę odpadów będzie odbywało się na zalegalizowanej wadze Zamawiającego, zlokalizowanej w zakładzie Zamawiającego i będzie potwierdzane dokumentem WZ. Ilość odebranych odpadów każdorazowo będzie potwierdzane w systemie BDO za pomocą Kart Przekazania Odpadów. Dokumenty te stanowić będą wyłączną podstawę do określenia ilości odebranych odpadów pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą. Szczegółowy zakres praw i obowiązków Wykonawcy reguluje Projekt Umowy. Zamawiający nie posiada aktualnych badań laboratoryjnych w/w odpadu.
Lot No: 2
Lot No: 3
Lot No: 4
Lot No: 5
odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów w ilości maksymalnie 1000 Mg
Lot No: 6
Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport oraz zagospodarowanie w procesie odzysku lub recyklingu, odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11. Odpad przygotowany do odbioru będzie w formie luźnej. Ilość odpadu, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy, wyniesie maksymalnie 1 000 Mg. Odpad wytworzony w procesie segregacji ręcznej i automatycznej frakcji nadsitowej > 80 mm, (separator magnetyczny oraz optopneumatyczny) z niesegregowanych odpadów komunalnych (kod 20 03 01), odpadów opakowaniowych (z grupy 15). W odpadzie o kodzie 19 12 12 znajdować się będą wtrącenia w postaci: makulatury, tworzyw sztucznych, metali żelaznych i nieżelaznych, szkła, drewna, bioodpadów, tekstyliów. Odbiór odpadu będzie odbywał się w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00 w ilości określonej przez zamawiającego, przesłanej mailem lub telefonicznie do przedstawiciela wykonawcy. Odpad magazynowany na placu, bez zadaszenia. Ilości odpadów do odebrania będą zgłaszane co najmniej jeden dzień wcześniej. Dzienna minimalna ilość odpadów gotowych do przekazania to ok 40 Mg, maksymalna ilość odpadów nie przekraczać będzie 250 Mg. Zamawiający zastrzega sobie możliwość po wcześniejszym uzgodnieniu z Wykonawcą, wskazania innych terminów i godzin odbioru. Odbiór odpadów odbywał się będzie z terenu Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 121, 63 - 400 Ostrów Wielkopolski. Załadunek odpadów leży po stronie Zamawiającego. Ważenie odbieranych przez wykonawcę odpadów będzie odbywało się na zalegalizowanej wadze Zamawiającego, zlokalizowanej w zakładzie Zamawiającego i będzie potwierdzane dokumentem WZ. Ilość odebranych odpadów każdorazowo będzie potwierdzane w systemie BDO za pomocą Kart Przekazania Odpadów. Dokumenty te stanowić będą wyłączną podstawę do określenia ilości odebranych odpadów pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą. Szczegółowy zakres praw i obowiązków Wykonawcy reguluje Projekt Umowy. Zamawiający nie posiada aktualnych badań laboratoryjnych w/w odpadu.
- Gęstość nasypowa odpadów na dzień 09.02.2021 roku wynosi:234 kg/m3.
Lot No: 7
Lot No: 8
Lot No: 9
Lot No: 10