II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Redno vzdrževanje vojnih grobišč za leti 2022 in 2023 - pridržano javno naročilo
Reference number: MORS 50/2022-ODP
II.1.2)Main CPV code90700000 Environmental services
II.1.4)Short description:
Redno vzdrževanje vojnih grobišč za leti 2022 in 2023 - pridržano javno naročilo. Vse skladno z razpisno dokumentacijo.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 164 590.16 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for one lot only
II.2)Description
II.2.1)Title:
Območje UE Nova Gorica in Tolmin
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)90700000 Environmental services
II.2.4)Description of the procurement:
Redno vzdrževanje vojnih grobišč na območju UE Nova Gorica in Tolmin. Vse skladno z razpisno dokumentacijo.
Območje UE Kranj, Radovljica in Kočevski rog
Lot No: 2
Redno vzdrževanje vojnih grobišč na območju UE Kranj, Radovljica in Kočevski rog. Vse skladno z razpisno dokumentacijo.
Območje UE Dravograd, Ptuj in Šmarje pri Jelšah
Lot No: 3
Redno vzdrževanje vojnih grobišč na območju UE Dravograd, Ptuj in Šmarje pri Jelšah. Vse skladno z razpisno dokumentacijo.
Območje UE Ajdovščina, Logatec, Postojna in Sežana
Lot No: 4
Redno vzdrževanje vojnih grobišč na območju UE Ajdovščina, Logatec, Postojna in Sežana. Vse skladno z razpisno dokumentacijo.