Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Svoz a likvidace komunálního a nebezpečného odpadu
II.1.2)Main CPV code90500000 Refuse and waste related services
II.1.4)Short description:
Předmětem zakázky je přistavení sběrových nádob (viz níže a příloha č. 2 a příloha č. 6) a jejich pravidelný odvoz speciálním zařízením odvozce a následné využití odpadu v zařízení ve smyslu zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů, a dále zajištění odvozu a likvidace nebezpečného odpadu z lokalit ONN a.s., vznikajícího při provádění zdravotnických činností. Jedná se o tato katalogová čísla dle § 14 ods. 1 vyhl. č. 8/2021 Sb., o katalogu odpadů a posuzování vlastností odpadu, ve znění pozdějších předpisů uvedená ve vyhl. č. 93/2016 Sb., Katalog odpadů.
Dále pak VZ zahrnuje zejména tyto činnosti: přistavení nádob na ukládání odpadů ve vlastnictví dodavatele a výměna těchto nádob v případě jejich poškození a sanitace nádob; naložení odpadů uložených v nádobách (vyprázdnění nebo výměna plných nádob za prázdné); odvoz odpadů k využití dopravními prostředky dodavatele; zvážení odpadů; vlastní využití odpadů; dodání potvrzení o provedeném využití odpad.