5. W celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta okaże się najkorzystniejsza, do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w pkt 17.6.2 SWZ.