Supplies - 147882-2020
Czechia-Prague: Office supplies
2020/S 062-147882
Contract award notice
Results of the procurement procedure
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
DNS - Papír pro polygrafické účely
II.1.2)Main CPV code
30192000 Office supplies
II.1.4)Short description:
Předmětem je zavedení dynamického nákupního systému k zabezpečení dodávky různých druhů papírů pro polygrafické účely jako například ofsetový papír, křídový papír, papírové samolepky, papír pro digitální tisk a ceninový papír, určených k výrobě geografických podkladů, vojenských skladových tiskopisů, propagačních materiálů a dalších tiskovin, včetně materiálu pro knihařské zpracování pro celý resort MO.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
22990000 Newsprint, handmade paper and other uncoated paper or paperboard for graphic purposes
30197630 Printing paper
30197642 Photocopier paper and xerographic paper
30197644 Xerographic paper
II.2.4)Description of the procurement:
Zavedení DNS k zabezpečení dodávky různých druhů papírů pro polygrafické účely v různém množství.