We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 147913-2022
Poland-Radom: Refuse disposal and treatment
2022/S 056-147913
Contract notice – utilities
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odbiór, transport i zagospodarowanie odwodnionego osadu ściekowego o kodzie 190805 pochodzącego z Oczyszczalni Ścieków w Radomiu
Reference number: DZ/26/2022
II.1.2)Main CPV code
90510000 Refuse disposal and treatment
II.1.4)Short description:
1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie w okresie 12 miesięcy przefermentowanych, bieżących, odwodnionych (ok. 25% s.m.) osadów ściekowych pochodzących z Oczyszczalni Ścieków w Radomiu.
2. Łączna szacowana ilość odwodnionych osadów ściekowych o zawartości ok. 25% s.m.o. w ciągu 12 miesięcy zostaje określona na ok. 15 000 Mg.
3. Załadunek odwodnionych osadów ściekowych będzie wykonywany przez Wykonawcę we własnym zakresie i na własny koszt.
4. Wykonawca będzie odbierał przedmiotowe osady ściekowe własnym transportem lub na własny koszt.
5. Odbiór odwodnionych osadów ściekowych będzie odbywać się na bieżąco, tj. zgodnie z aktualną produkcją z placu do tymczasowego gromadzenia osadów na terenie Oczyszczalni Ścieków w Radomiu na telefoniczne lub e-mailowe zgłoszenie.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
90513600 Sludge removal services
90513700 Sludge transport services
90513800 Sludge treatment services
90513900 Sludge disposal services
II.2.4)Description of the procurement:
6. Ilość odpadów potwierdzona będzie każdorazowo na karcie przekazania odpadów wygenerowanej w systemie BDO, po zważeniu na wadze. Ważenie będzie wykonywane na koszt Zamawiającego. W przypadku awarii wagi podstawą do wyliczenia należności będzie średnia waga odpadów dostarczonych danym pojazdem w poprzednim miesiącu.
7. Zamawiający będzie dostarczał wyłącznie własne osady ściekowe, tj. pochodzące z Oczyszczalni Ścieków w Radomiu o kodzie 19 08 05, zgodnie z Ustawą o odpadach z dnia 14.12.2012 r.
8. Zamawiający będzie dostarczał do 350 Mg odwodnionych osadów ściekowych tygodniowo, które będą systematycznie zagospodarowywane przez Wykonawcę. Wydawanie osadów będzie następować wg harmonogramu:
w poniedziałek – do ok. 150 Mg;
od wtorku do piątku – do ok. 50 Mg dziennie.
9. Odbiór odwodnionych osadów ściekowych będzie odbywać się w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 14:00. W wyjątkowych sytuacjach odbiór osadów może odbywać się w niedzielę lub inny dzień ustawowo wolny od pracy (np. w sobotę lub w dni świąteczne) w godz. 8:00 – 14:00.