Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Gas/Gasol och Koldioxid/tank 2022-2024
Reference number: KS 2021/00680
II.1.2)Main CPV code24100000 Gases
II.1.4)Short description:
Upphandling av Gas/Gasol och Koldioxid/Tank avropsberättigande parter. Förfrågningsunderlaget består av 2avtalsområden.
Anbudsgivaren måste göra ett aktivt val under "välj delar att besvara" för att besvara de specifika frågorna för kategorin. Val kategori görs genom att markera den eller de delar som Anbudsgivaren väljer att besvara.
Avtalsområde 1: Gas/Gasol
Avtalsområde 2: Koldioxid/Tank
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)09120000 Gaseous fuels
II.2.4)Description of the procurement: