Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Kompleksowy projekt ochrony gatunków i siedlisk przyrodniczych na obszarach zarządzanych przez PGL Lasy Państwowe
Reference number: SA.270.1.2022
II.1.2)Main CPV code90721700 Endangered species protection services
II.1.4)Short description:
Wykonanie zabiegów z zakresu utrzymania łąk 6410 (Molinion), Torfowiska przejściowego 7140, torfowiska alkaicznego 7230; wykaszanie i odkrzaczanie aren tokowych cietrzewia Tetrao tetrix A409; wykaszanie łąk w celu poprawy biotopu i żerowisk orlika krzykliwego Aquila pomarina (A089); wykaszanie łąk z przygotowaniem siana dla żubrów Bison Bonasus (2647).
Dotyczy realizacji „Kompleksowego projektu ochrony gatunków i siedlisk przyrodniczych na obszarach zarządzanych przez PGL Lasy Państwowe”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 100 000.00 PLN
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: