We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 149560-2022
Poland-Jelenia Góra: Waste-tip management services
2022/S 057-149560
Contract notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji (20 02 01) pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych zlokalizowanych na terenie Jeleniej Góry – część 3
Reference number: RZ.271.13.2022
II.1.2)Main CPV code
90533000 Waste-tip management services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu (poddanie procesowi odzysku zgodnie z przepisami prawa) odpadów ulegających biodegradacji – (kod odpadu 20 02 01) pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych zlokalizowanych w Jeleniej Górze oraz po zebraniu ich w PSZOKu.
Zamówienie podzielone jest na 7 (siedem) części. Dla każdej części zamówienia określa się inny zakres czasowy odpadów podlegających zagospodarowaniu
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji usługa świadczona w okresie od 1 czerwca 2022r. do 30 czerwca 2022r.
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu (poddanie procesowi odzysku zgodnie z przepisami prawa) odpadów ulegających biodegradacji – (kod odpadu 20 02 01) pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych zlokalizowanych w Jeleniej Górze oraz po zebraniu ich w PSZOKu, w okresie od 1 czerwca 2022r. do 30 czerwca 2022r.
Prognozowana masa odpadów ulegających biodegradacji przewidywana do zagospodarowania wynosi 400 Mg.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia i załącznikach.
Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji usługa świadczona w okresie od 1 lipca 2022r. do 31 lipca 2022r.
Lot No: 2
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu (poddanie procesowi odzysku zgodnie z przepisami prawa) odpadów ulegających biodegradacji – (kod odpadu 20 02 01) pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych zlokalizowanych w Jeleniej Górze oraz po zebraniu ich w PSZOKu, w okresie od 1 lipca 2022r. do 31 lipca 2022r.
Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji usługa świadczona w okresie od 1 sierpnia 2022r. do 31 sierpnia 2022r.
Lot No: 3
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu (poddanie procesowi odzysku zgodnie z przepisami prawa) odpadów ulegających biodegradacji – (kod odpadu 20 02 01) pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych zlokalizowanych w Jeleniej Górze oraz po zebraniu ich w PSZOKu, w okresie od 1 sierpnia 2022r. do 31 sierpnia 2022r.
Prognozowana masa odpadów ulegających biodegradacji przewidywana do zagospodarowania wynosi 250 Mg.
Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji usługa świadczona w okresie od 1 września 2022r. do 30 września 2022r.
Lot No: 4
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu (poddanie procesowi odzysku zgodnie z przepisami prawa) odpadów ulegających biodegradacji – (kod odpadu 20 02 01) pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych zlokalizowanych w Jeleniej Górze oraz po zebraniu ich w PSZOKu, w okresie od 1 września 2022r. do 30 września 2022r.
Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji usługa świadczona w okresie od 1 października 2022r. do 31 października 2022r.
Lot No: 5
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu (poddanie procesowi odzysku zgodnie z przepisami prawa) odpadów ulegających biodegradacji – (kod odpadu 20 02 01) pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych zlokalizowanych w Jeleniej Górze oraz po zebraniu ich w PSZOKu, w okresie od 1 października 2022r. do 31 października 2022r.
Prognozowana masa odpadów ulegających biodegradacji przewidywana do zagospodarowania wynosi 275 Mg.
Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji usługa świadczona w okresie od 1 listopada 2022r. do 30 listopada 2022r.
Lot No: 6
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu (poddanie procesowi odzysku zgodnie z przepisami prawa) odpadów ulegających biodegradacji – (kod odpadu 20 02 01) pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych zlokalizowanych w Jeleniej Górze oraz po zebraniu ich w PSZOKu, w okresie od 1 listopada 2022r. do 30 listopada 2022r.
Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji usługa świadczona w okresie od 1 grudnia 2022r. do 31 grudnia 2022r.
Lot No: 7
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu (poddanie procesowi odzysku zgodnie z przepisami prawa) odpadów ulegających biodegradacji – (kod odpadu 20 02 01) pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych zlokalizowanych w Jeleniej Górze oraz po zebraniu ich w PSZOKu, w okresie od 1 grudnia 2022r. do 31 grudnia 2022r.
Prognozowana masa odpadów ulegających biodegradacji przewidywana do zagospodarowania wynosi 151 Mg.