Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
MEDIENOS RUOŠOS PASLAUGŲ TEIKIMO PIRKIMAS
II.1.2)Main CPV code77210000 Logging services
II.1.4)Short description:
Numatomos metinės medienos ruošos paslaugų teikimo apimtys: nurodytos medienos ruošos paslaugų apimtys turės būti atliktos per 2023 m., automatiškai pratęsus sutartį tokios pačios apimtys per 2024 m. bei automatiškai pratęsus sutartį tokios pačios apimtys sutarty 2025 m. 1. 1274,5 tūkst. ktm miško kirtimas; 2. 1137,5 tūkst. ktm žaliavinės medienos išvežimas; 3. 1333 ha biržių paruošiamųjų darbų Užsakovo medkirtės kirtimui ir sutvarkymo darbų po jos kirtimo bei pagamintos produkcijos išvežimo iš biržės į žaliavinės medienos ir miško kirtimo liekanų sandėlį. Pirkimas skaidomas į 21 pirkimo objektų dalį.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Medienos ruošos paslaugų pirkimas Anykščių regioniniame padalinyje
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)77211400 Tree-cutting services
77210000 Logging services
II.2.4)Description of the procurement:
RP numatoma miško kirtimo apimtis 2023 m. – 25000 ktm.
Šiai 2023 m. miško kirtimo paslaugų apimčiai skiriama:
25000 ktm žaliavinės medienos išvežimo;
2500 ktm miško kirtimo liekanų gamybos ir išvežimo;
62 ha retinimo kirtimų.
Medienos ruošos paslaugų pirkimas Biržų regioniniame padalinyje
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)77210000 Logging services
RP numatoma miško kirtimo apimtis 2023 m. – 75000 ktm.
65000 ktm žaliavinės medienos išvežimo;
5000 ktm miško kirtimo liekanų gamybos ir išvežimo;
300 ha retinimo kirtimų;
200 ha biržės paruošiamųjų ir sutvarkymo darbų.
Medienos ruošos paslaugų pirkimas Dubravos regioniniame padalinyje
Lot No: 3
RP numatoma miško kirtimo apimtis 2023 m. – 40000 ktm.
40000 ktm žaliavinės medienos išvežimo;
120 ha retinimo kirtimų;
95 ha biržės paruošiamųjų ir sutvarkymo darbų.
Medienos ruošos paslaugų pirkimas Ignalinos regioniniame padalinyje
Lot No: 4
RP numatoma miško kirtimo apimtis 2023 m. – 69000 ktm.
49000 ktm žaliavinės medienos išvežimo;
9000 ktm miško kirtimo liekanų gamybos ir išvežimo;
98 ha retinimo kirtimų.
Medienos ruošos paslaugų pirkimas Joniškio regioniniame padalinyje
Lot No: 5
RP numatoma miško kirtimo apimtis 2023 m. – 62300 ktm.
59300 ktm žaliavinės medienos išvežimo;
6800 ktm miško kirtimo liekanų gamybos ir išvežimo;
119 ha retinimo kirtimų.
Medienos ruošos paslaugų pirkimas Jurbarko regioniniame padalinyje
Lot No: 6
RP numatoma miško kirtimo apimtis 2023 m. – 55000 ktm.
75000 ktm žaliavinės medienos išvežimo;
8000 ktm miško kirtimo liekanų gamybos ir išvežimo;
180 ha retinimo kirtimų;
84 ha biržės paruošiamųjų ir sutvarkymo darbų.
Medienos ruošos paslaugų pirkimas Kuršėnų regioniniame padalinyje
Lot No: 7
RP numatoma miško kirtimo apimtis 2023 m. – 27600 ktm.
23200 ktm žaliavinės medienos išvežimo;
2400 ktm miško kirtimo liekanų gamybos ir išvežimo;
66 ha retinimo kirtimų;
25 ha biržės paruošiamųjų ir sutvarkymo darbų.
Medienos ruošos paslaugų pirkimas Mažeikių regioniniame padalinyje
Lot No: 8
RP numatoma miško kirtimo apimtis 2023 m. – 15000 ktm.
15000 ktm žaliavinės medienos išvežimo;
1950 ktm miško kirtimo liekanų gamybos ir išvežimo;
40 ha retinimo kirtimų.
Medienos ruošos paslaugų pirkimas Nemenčinės regioniniame padalinyje
Lot No: 9
RP numatoma miško kirtimo apimtis 2023 m. – 120000 ktm.
100000 ktm žaliavinės medienos išvežimo;
120 ha retinimo kirtimų.
Medienos ruošos paslaugų pirkimas Panevėžio regioniniame padalinyje
Lot No: 10
RP numatoma miško kirtimo apimtis 2023 m. – 50000 ktm.
50000 ktm žaliavinės medienos išvežimo;
7000 ktm miško kirtimo liekanų gamybos ir išvežimo;
240 ha retinimo kirtimų;
110 ha biržės paruošiamųjų ir sutvarkymo darbų.
Medienos ruošos paslaugų pirkimas Prienų regioniniame padalinyje
Lot No: 11
RP numatoma miško kirtimo apimtis 2023 m. – 25600 ktm.
25600 ktm žaliavinės medienos išvežimo;
2000 ktm miško kirtimo liekanų gamybos ir išvežimo;
49 ha retinimo kirtimų;
49 ha biržės paruošiamųjų ir sutvarkymo darbų.
Medienos ruošos paslaugų pirkimas Radviliškio regioniniame padalinyje
Lot No: 12
RP numatoma miško kirtimo apimtis 2023 m. – 179500 ktm.
140000 ktm žaliavinės medienos išvežimo;
21800 ktm miško kirtimo liekanų gamybos ir išvežimo;
366 ha retinimo kirtimų.
Medienos ruošos paslaugų pirkimas Raseinių regioniniame padalinyje
Lot No: 13
RP numatoma miško kirtimo apimtis 2023 m. – 78500 ktm.
46000 ktm žaliavinės medienos išvežimo;
12000 ktm miško kirtimo liekanų gamybos ir išvežimo;
280 ha retinimo kirtimų;
180 ha biržės paruošiamųjų ir sutvarkymo darbų.
Medienos ruošos paslaugų pirkimas Rokiškio regioniniame padalinyje
Lot No: 14
RP numatoma miško kirtimo apimtis 2023 m. – 30000 ktm.
30000 ktm žaliavinės medienos išvežimo;
4000 ktm miško kirtimo liekanų gamybos ir išvežimo;
Medienos ruošos paslaugų pirkimas Šakių regioniniame padalinyje
Lot No: 15
RP numatoma miško kirtimo apimtis 2023 m. – 70000 ktm.
70000 ktm žaliavinės medienos išvežimo;
150 ha retinimo kirtimų;
Medienos ruošos paslaugų pirkimas Šilutės regioniniame padalinyje
Lot No: 16
28400 ktm žaliavinės medienos išvežimo;
140 ha retinimo kirtimų;
40 ha biržės paruošiamųjų ir sutvarkymo darbų.
Medienos ruošos paslaugų pirkimas Švenčionėlių regioniniame padalinyje
Lot No: 17
RP numatoma miško kirtimo apimtis 2023 m. – 7000 ktm.
6000 ktm žaliavinės medienos išvežimo;
1000 ktm miško kirtimo liekanų gamybos ir išvežimo;
12 ha retinimo kirtimų;
10 ha biržės paruošiamųjų ir sutvarkymo darbų.
Medienos ruošos paslaugų pirkimas Tauragės regioniniame padalinyje
Lot No: 18
RP numatoma miško kirtimo apimtis 2023 m. – 110000 ktm.
125000 ktm žaliavinės medienos išvežimo;
6000 ktm miško kirtimo liekanų gamybos ir išvežimo;
230 ha retinimo kirtimų;
Medienos ruošos paslaugų pirkimas Telšių regioniniame padalinyje
Lot No: 19
600 ktm miško kirtimo liekanų gamybos ir išvežimo;
100 ha retinimo kirtimų;
20 ha biržės paruošiamųjų ir sutvarkymo darbų.
Medienos ruošos paslaugų pirkimas Trakų regioniniame padalinyje
Lot No: 20
RP numatoma miško kirtimo apimtis 2023 m. – 20000 ktm.
20000 ktm žaliavinės medienos išvežimo;
60 ha retinimo kirtimų;
Medienos ruošos paslaugų pirkimas Ukmergės regioniniame padalinyje
Lot No: 21
RP numatoma miško kirtimo apimtis 2023 m. – 135000 ktm.
115000 ktm žaliavinės medienos išvežimo;
340 ha retinimo kirtimų;
170 ha biržės paruošiamųjų ir sutvarkymo darbų.