Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Komplexné nakladanie s komunálnymi odpadmi v meste Ružomberok
II.1.2)Main CPV code90500000 Refuse and waste related services
II.1.4)Short description:
Predmetom zákazky je zabezpečenie poskytovania služieb pri nakladaní s komunálnymi odpadmi vrátane jeho vytriedených zložiek, t.j. služieb spojených so zberom, prepravou a nakladaním s komunálnymi odpadmi za účelom ich zhodnotenia, zneškodnenia odpadov a prevádzkovanie zberných dvorov pre Mesto Ružomberok. Služby je potrebné zabezpečiť v súlade s hierarchiou odpadového hospodárstva vyplývajúcej zo zákona č. 79/2015 Z.z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len Zákon o odpadoch) a súvisiacich právnych predpisov a to vrátane opcie.
Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.