Tájékoztató az eljárás eredményéről
2004/18/EK irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)Meghatározás
II.1.1)A szerződéshez rendelt elnevezés
Kis befogadóképességű, 9 személyes fogvatartott-szállító gépjármű beszerzése adásvételi szerződés keretében.
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helyeÁrubeszerzés
Adásvétel
A teljesítés helye: 1101 Budapest, Maglódi út 139.
NUTS-kód HU1 KÖZÉP-MAGYARORSZÁG
II.1.4)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása
II.1.5)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)34144000 Különleges célú gépjárművek
II.1.6)A közbeszerzési megállapodásra (GPA) vonatkozó információkA szerződés a közbeszerzési megállapodás (GPA) hatálya alá tartozik: nem
II.2)A szerződés(ek) végleges összértéke
II.2.1)A szerződés(ek) végleges összértékeÉrték: 197 000 000 HUF
Áfa nélkül
IV. szakasz: Eljárás