Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Levering van elektriciteit en gas ten behoeve van Eenbes basisonderwijs
Reference number: 343351
II.1.2)Main CPV code09000000 Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy
II.1.4)Short description:
Het doel van deze aanbesteding is voor Eenbes Basisonderwijs een overeenkomst voor de levering van elektriciteit en gas voor de leveringsjaren af te sluiten. De huidige overeenkomst loopt op 30-06-2022 af. Het voornemen is om een overeenkomst af te sluiten voor de periode vanaf 01-07-2022 tot en met 30-06-2024 met een optionele verlenging van tweemaal 1 jaar. De optionele verlenging is tweezijdig en dient voor 01-01-2024 besproken te zijn.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)09310000 Electricity
09123000 Natural gas
II.2.4)Description of the procurement:
Het huidige volume elektriciteit kWh/jaar is 1.267.957. Daarnaast is het huidige volume gas in m3/jaar 454.001. Deze aantallen zijn o.b.v. de beschikbare informatie zo goed mogelijk/realistisch ingeschat en in de aanbestedingsstukken opgenomen. Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend.