Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
EA levering en installatie PV-panelen voor museum Batavialand en nevenvestigingen Dronten en Zeewolde - PFL 2757582
Reference number: PFL 2757582
II.1.2)Main CPV code09331000 Solar panels
II.1.4)Short description:
Het (laten) aanbrengen van PV-installaties op 3 locaties van de provincie Flevoland, te weten museum Batavialand te Lelystad en de nevenvestigingen Dronten en Zeewolde.
Waarbij de uiterlijke installatie datum inclusief bedrijfsklare oplevering voor het museum Batavialand 31 juli 2022 is en voor de nevenvestigingen Dronten en Zeewolde uiterlijk op 1 oktober 2022.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: