II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Įvairi laboratorinė įranga nekontaktinei žmogaus sveikatos stebėsenai
Reference number: 587676
II.1.2)Main CPV code38400000 Instruments for checking physical characteristics
II.1.4)Short description:
Laboratorinė įranga nekontaktinei žmogaus sveikatos stebėsenai
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Speciali kompiuterinė įranga
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)30200000 Computer equipment and supplies
II.2.4)Description of the procurement:
Speciali kompiuterinė įranga (3 komplektai). Įranga turi būti pristatyta per 5 (penkis) mėnesius nuo sutarties įsigaliojimo dienos.
Nekontaktinės stebėsenos įranga
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)38400000 Instruments for checking physical characteristics
Nekontaktinės stebėsenos įranga (2 komplektai). Įranga turi būti pristatyta per 5 (penkis) mėnesius nuo sutarties įsigaliojimo dienos.
Realaus laiko apdorojimą palaikanti vaizdo kamera su priedais ir programine įranga
Lot No: 3
Realaus laiko apdorojimą palaikanti vaizdo kamera su priedais ir programine įranga (2 komplektai). Įranga turi būti pristatyta per 5 (penkis) mėnesius nuo sutarties įsigaliojimo dienos.
Elektroencefalografijos signalų skaitytuvas ir 3D vaizdo kamera
Lot No: 4
Elektroencefalografijos signalų skaitytuvas ir 3D vaizdo kamera (1 komplektas). Įranga turi būti pristatyta per 5 (penkis) mėnesius nuo sutarties įsigaliojimo dienos.
Holografinis kompiuteris ir hiperspektrinė kamera
Lot No: 5
Holografinis kompiuteris ir hiperspektrinė kamera (1 komplektas) . Įranga turi būti pristatyta per 5 (penkis) mėnesius nuo sutarties įsigaliojimo dienos