Árubeszerzések - 152336-2017
Magyarország-Budapest: Szállítási szolgáltatások (kivéve szemétszállítás)
2017/S 079-152336
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Árubeszerzés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Autóbusz bérlése a menekültügyi eljárásokhoz kapcsolódó szállítási feladatok ellátására.
II.1.2)Fő CPV-kód
60000000 Szállítási szolgáltatások (kivéve szemétszállítás)
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
60112000 Közúti tömegközlekedési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal a menekültügyi eljárásokhoz kapcsolódóan a menedékjogot kérelmezőket befogadó állomásra, illetve más befogadó intézménybe szállítja hivatali dolgozói, vagy rendőrségi kísérettel. A kísérők kiindulási helyszínre történő visszaszállítását is biztosítani kell.
Feladatok:
19-50 fő szállítására alkalmas autóbuszokkal naponta (hétvégén és munkaszüneti napokon is) igény szerint szállítási feladatok végzése az alábbi helyiségek között.
Kiindulási helyszínek lehetnek elsősorban, de nem kizárólagosan:
Röszke tranzitzóna.
Tompa tranzitzóna.
Szeged, Londoni krt. 15. (vagy a későbbiekben Boros József utca 5.).
Kiskunhalas, Szegedi út 75.
Célállomások lehetnek elsősorban, azonban a migráció függvényében a célállomások száma bővülhet, a helyszínek változhatnak:
Bicske Csabdi út 20. (befogadó állomás).
Vámosszabadi, Szúnyogház u. 3. (befogadó állomás).
Körmend Alkotmány utca 5. (befogadó állomás).
Balassagyarmat, Kossuth u. 43. (közösségi szállás).
Fót, Vörösmarty tér 2. (Gyermekotthon).
A szállítási feladatokat mindig a szállítandó külföldiek száma határozza meg, az nagyban függ a migrációs trendektől, és az elmúlt évek tapasztalatai szerint meglehetősen ingadozó, előre nem kiszámítható, ezért a Hivatal keret-megállapodást köt a nyertes ajánlattevőkkel, és mindig az aktuális létszám függvényében rendeli meg a szállító járműveket. (várhatóan naponta 4-5 járatot is biztosítani kell)
A részletes műszaki leírás a közbeszerzési dokumentáció III. fejezetében található.