Supplies - 152453-2020
Submission deadline has been amended by:  188613-2020
Romania-Bucharest: Toner for laser printers/fax machines
2020/S 064-152453
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Acord-cadru furnizare consumabile pentru multifuncționalele/imprimantele/faxurile din cadrul DALI
Reference number: 4267060_2020_PAAPD1126701
II.1.2)Main CPV code
30125110 Toner for laser printers/fax machines
II.1.4)Short description:
Acord cadru furnizare consumabile pentru multifunctionalele/imprimantele/faxurile din cadrul DALI.
Valoarea celui mai mare contract subsecvent este de 336 134,45 RON fără TVA.
Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare, o singura data, in a 11-a zi inainte de data-limita de depunere a ofertelor pentru clarificarile solicitate in termenul precizat la sectiunea I.3) „Comunicare” din fisa de date.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 1 236 970.00 RON
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Acord-cadru furnizare consumabile pentru multifunctionalele/imprimantele/faxurile din cadrul DALI.
Cantitățile minime și maxime ale acordului-cadru sunt prevăzute în anexa la caietul de sarcini.
Există o eroare care afectează modul în care sunt afișate URL-urile în anunțurile eForms. Încercăm să rezolvăm problema. Între timp, vă sugerăm să eliminați virgula (sau orice alt caracter special) care apare la sfârșitul URL-ului. Ne cerem scuze pentru acest inconvenient.
Bunuri - 152453-2020
România-Bucureşti: Toner pentru imprimantele laser/faxuri
Anunț de participare
Produse
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
II.1.2)Cod CPV principal
30125110 Toner pentru imprimantele laser/faxuri
II.1.4)Descriere succintă:
II.1.5)Valoarea totală estimată
Valoare fără TVA: 1 236 970.00 RON
II.1.6)Informații privind loturile
Contractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice: