Het UEA, waarmee de ondernemer verklaart dat hij voldoet aan de onderstaande selectiecriteria:
2. Het opgeven van minimaal drie referenties inzake vergelijkbare opdrachten, gerealiseerd gedurende de laatste 3 jaar. De inschrijver dient een informatiefiche voor te leggen voor deze 3 vergelijkbare referentie, met vermelding van: opdrachtgever en adresgegevens contactpersoon, plaats van uitvoering, omzet op jaarbasis, beschrijving waarom deze referentie relevant is voor deze opdracht. Max. 1 blz per referentie
5. VCA Certificaat van de uiteindelijke uitvoerders van de opdracht. De aannemer moet bij zijn offerte een
veiligheids-, gezondheids- en milieucharter voegen, conform het artikel 29 van de Wet op het welzijn. Dit VGM-charter wordt voorgelegd en goedgekeurd door de opdrachtgever en de veiligheidscoördinator-ontwerp.
De aannemer voegt bij zijn offerte een veiligheids- en gezondheidsplan toe welk besproken en geëvalueerd kan worden tijdens de kick off meeting.
De inschrijver is verplicht een offerte in te dienen die conform is met veiligheids- en gezondheidsbepalingen, overeenkomstig artikel 30 van het koninklijk besluit van 25 januari 2001.
2. Wordt niet geselecteerd, de kandidaat waarvan na controle van de referenties blijkt dat:
- de kandidaat onvoldoende relevante of een niet voldoende aantal referenties heeft voorgelegd;
- één of meerdere referenties niet naar behoren werd(en) uitgevoerd;
5. De inschrijver voegt een document bij zijn offerte:
- waarin beschreven wordt op welke wijze hij het bouwwerk zal uitvoeren rekening
houdend met het veiligheids- en gezondheidsplan of de gedeelten van dit plan die een dergelijke beschrijving noodzakelijk maken.
- dat de gedetailleerde prijsberekening bevat van de door het veiligheids- en gezondheidsplan bepaalde preventiemaatregelen en -middelen.